Produkty

Máte problém s ejakulací?

Žijeme ve 21. století, což znamená, že se otevřeně mluví o tom, že i ženy si chtějí užívat sex. Už dávno neplatí že sex si mají užívat jen muži a ženy mají jen rodit děti. Se sexuálním životem se v našich končinách začíná zhruba okolo patnáctého roku věku. Někdo to stihne ještě dříve, ale jen minimum mladých lidí čeká déle jak do 17 let. Nejde jen o touhu a zvědavost, ale i o tlak vrstevníků. Jakmile teenager potká svou první lásku, většinou to netrvá dlouho a dojde na první sex.

kondom na ruce

Zejména dospívající muži mají problém s příliš rychlým vyvrcholením. Může za to především nezkušenost, ale také příliš velká vzrušivost a nadbytek testosteronu, který prostě musí ven. Většina mužů se rychlé ejakulace zbaví do 20. roku, ale stává se, že část mužů tímto problémem trpí celý život. Potom je na místě řešit oddálení ejakulace, aby ze styku něco měla i partnerka. Je běžné že v tomto případě trvá sex sotva pár minut včetně předehry, a často dojde k ejakulaci už během ní.

sexy pár

Co s tím?
Tak jak část mužů trpí nedostatečnou erekcí, tak někteří trpí problémem s rychlým vyvrcholením. Oba tyto problémy je možné řešit. Jednou z variant je přípravek který koupíte na našem e-shopu. je volně prodejný, takže nepotřebujete lékařský předpis. Tento preparát dokáže snížit citlivost, a tím oddálí ejakulaci. Právě i zvýšená citlivost penisu může způsobovat, že muž během sexu vlivem tření nevydrží dlouho. Tento přípravek tomu zamezí. Vyzkoušejte zda vám pomůže a začněte jej užívat ihned jakmile se u vás tento problém objeví. Není snadné udržet si vztah s takovým palčivým problémem, protože každá zdravý vztah potřebuje funkční sex. Pokud to tak není, velmi často se vztahy rozpadají. Byla by škoda, aby i váš vztah skončil kvůli něčemu, co je možné vyřešit za pomoci volně dostupného přípravku, který má velmi vysokou účinnost.