Produkty

Potíže s erekcí mohou poznamenat i vás


Potíže s erekcí se mohou objevit u kteréhokoliv z mužů. Nezáleží na věku, na zdraví ani na tom, jak jste do této doby vedli skvělý sexuální život. Problémy mohou přijít z nenadání. Může se jednat pouze o jednorázovou nebo krátkodobou záležitost, ale tyto problémy vás mohou potrápit také podstatně déle.

Co stojí za problémy s erekcí? Někdy je příčina velmi nejasná. Pokud se jedná o to, že se vám náhle stane, že jednou nedosáhnete erekce, ale v dalších případech již vaše erekce skvěle funguje, nemusíte si s tím dělat starosti. Pokud se ale problémy objevují častěji, je třeba je řešit a pátrat po příčině.

sex

Příčin může být opravdu mnoho. Může to být nervozita a stres. Stres je velkým zabijákem sexuálního života. Během stresu se vylučují v našem těle hormony, které snižují naše sexuální libido, a tím rozhodně naše tělo lepší erekce nedosáhne. Je ale jasné, že občas je každý z nás ve stresu, takže není úplně jasné, jak můžeme proti tomuto problému bojovat.

Další zabiják může být v našem zdravotním stavu. Jsou různá onemocnění, třeba nemoci srdce, které brání mužům dosáhnout erekce. Například vysoký krevní tlak, artróza nebo srdeční slabost. To vše může vést ke snížení kvality sexuálního života. Pokud trpíte obezitou, i to může stát za vašim nekvalitním sexuálním životem. Je proto nutno udělat některá opatření. Zařadit do vašeho života zdravou stravu, zařadit do vašeho života pravidelně nějakou pohybovou aktivitu a soustředit se obecně na zdravý životní styl.

obezita

Tyto všechny věci mohou vést k poruchám erekce. A jak je napravit? Můžete se pokusit odstranit příčinu. To znamená snížit stres ve vašem životě, lépe dbát na své zdraví nebo dosáhnout zdravé váhy. Doktor vám může také předepsat léky, které vám pomohou se zlepšením vaší erekce, jako je třeba známá viagra, nebo také kamagra, fungující na podobném principu.