Produkty

Trápí vás nemoci?

Za to jak naše tělo reaguje na infekce je zodpovědná naše imunita. Máme ji vrozenou a je potřeba se o ni po celý život starat. Má na ni vliv spousta vnějších faktorů. Výši a kvalitu naší imunity ovlivňuje pobyt na sluníčku, dostatek vitamínů a minerálů, kvalitní strava plná ovoce a zeleniny, pohyb, čerstvý vzruch a v neposlední řadě také doplňky stravy jako prevence onemocnění. Právě prevence je důležitá, aby se vám nemoc vyhnula obloukem.

šálek čaje

Co používat pro zvýšení imunity?
Na trhu je obrovské množství doplňků stravy, které mají pomáhat zvyšovat imunitu. Jenže některé z nich jsou jen marketinkový tah. Je potřeba při výběru takových produktů sledovat nejen složení produktu, ale především recenze. Nic vám nepomůže tak jako zkušenosti ostatních lidí. Některé výrobky jsou jen předražené bonbony, které na imunitu vliv mít nebudou. Existují ale i další výroky, které vám opravdu pomůžou.

S každým onemocněním naše imunita dostává zabrat. Musí se vypořádat s infekcí a co nejrychleji ji vyprovodit z těla ven. To může být pro oslabené tělo problém, a tělo se častými nemocemi oslabí. Proto je potřeba mu dodat sílu. Vyzkoušet můžete třeba ajurvédský čaj na imunitu https://darka-shop.cz/katalog/kvalitni-cerstve-sypane-caje/ajurvedske-caje/ajurvedsky-bylinny-caj-na-posileni-imunity, který obsahuje řadu bylin, které se na podporu imunity užívají velmi dlouho a jejich účinky na stav imunity jsou prokázány. Obecně se těší ajurvédské čaje velké oblibě, protože jsou kvalitní svým složením a zkušenosti lidí jsou více než pozitivní.

zelený čaj

Odložte paralen
Naprostá většina lidí si při trošku zvýšené teplotě běží dát paralen, a jsou i tací, kteří by chtěli antibiotika i na rýmu. Tím si ale zaděláváme na problém, protože nedáváme tělu šanci si s nemocí zkusit poradit samo. Antibiotika jsou kapitola sama pro sebe, protože jejich častým užíváním si kopeme hrob. Na těžší nemoci, se kterým si naše tělo ani s vysokou imunitou nemá šanci poradit, antibiotika nezaberou. Užívejte je s rozmyslem.