Produkty

Ozdoba i praktická věc


Když si prohlédnete novostavby, téměř u každého dokončeného domu uvidíte moderní plot. Kde to finance dovolí, tam se setkáte s jakýmkoliv jiným typem plotu než je klasické zelené pletivo, které všichni známe už od svých babiček. Že jsou ploty velmi praktická věc jsme se přesvědčili už všichni, takže je používáme celá desetiletí. Už dávno nestačí jen plaňkový plotem, který lze snadno překročit. V současné době dokonce ustupují i ploty z pletiva a jsou nahrazovány vysokými ploty ze dřeva a nebo z betonu. Lidé chtějí mít více soukromí a tak volí takový plot, který jim větší soukromí poskytne.

dřevěný plot

betonový plot je v současné době králem mezi ploty. Volí jej téměř každý majitel novostavby, protože jde o moderní plot, který vypadá u novostavby daleko lépe než obyčejný plot ze dřeva. Majitelé jej volí proto, že beton je takřka bezúdržbový. Není potřeba jej nijak ošetřovat ani natírat. Jediné co bude nejspíš potřeba během let udělat bude omytí mechu, protože mechy se dostanou všude. Jinak je to perfektní plot pro všechny, kteří nechtějí každých pár let kompletně brousit a převrat plot ze dřeva.

starý plot

Můžete si zvolit různé kombinace
Betonový plot
https://www.montazmpc.cz/ má mnoho podob. Může být jako jeden díl předem připraveného plotu s různým vzorem a v různých barvách. Může být ale i v kombinaci s kovem nebo se dřevem, to už záleží na každém co se mu líbí. Ploty je potřeba usazovat těžkou technikou takže není dobré se o jejich usazení pokoušet bez zkušeností a bez techniky. Řada firem nabízí realizaci těchto plotů na klíč, což znamená, že si vyberete typ plotu, firma přijede, odstraní starý plot, vyměří nový a už může pokládat základy na nový plot, který bude usazen během pár dní. Investujte do moderního plotu, který vydrží celá desetiletí bez jakýchkoliv zásahů, a který vám poskytne nejen vyšší bezpečí, ale i větší soukromí.