Produkty

Co koupit miminku?

Nakupování věcí pro miminko je někdy složité, protože hlavně maminky se nechají snadno ovlivnit jak reklamami, tak známými lidmi, kteří pravidla doporučují dražší věci. Je potřeba nakoupit všechno co by mohlo miminko potřebovat, ale je potřeba si uvědomit, že nemusíte kupovat všechno co někde vidíte. Reklamy cílí právě na maminky, které snadno podlehnou krásně vybavenému pokojíčku. Pokud chcete mít pro miminko připravený pokojíček, je potřeba si uvědomit, že v něm stejně nejspíš první rok žít nebude. Proto je zbytečné mít připravený pokojíček se vším všudy, i když je to lákavé. Nakupte nejprve všechno potřebné. Co by měla obsahovat výbavička pro miminko?

kočárek pro miminko

Je to velmi individuální, protože co rodiče to názor. Výbavička se liší podle životního stylu, finančních možností i vkusu. Někdo potřebuje drahé věci, někdo se spokojí s levnějšími. V základu je ale nutné mít oblečení, plenky a pokud nechcete dítě po každém přebalení umývat, budete potřebovat i vlhčené ubrousky. Není dobré nic z toho kupovat do zásoby, protože se může stát, že koupené plenky nebo ubrousky vašemu dítěti nesednou.

novorozenec dupačky

S oblečením je to podobné
Je jasné, že vás přímo svádí k nákupu krásné oblečení všemožných světových značek. Výrobci umí nabídnout moderní a krásné oblečení, ale opravdu je zbytečné miminku narozenému v létě kupovat zimní kombinézu už v letních měsících, protože jen těžko trefíte velikost. Nakupte vždy jen to co je momentálně aktuální. Nemusíte nakupovat nejdražší oblečení, protože malé děti jej dokážou zničit velice rychle. Skvělým místem pro nákup jsou i bazary na sociálních sítích, kde můžete sehnat značkové nepoškozené věci za daleko lepší ceny. Mějte na paměti že novorozenci by měli nosit jen bavlnu a nebo bambus bez příměsí. Cokoliv jiného by mohlo jejich citlivou pokožku poškodit a mohly by vzniknout i opruzeniny.