Produkty

Dámské letní sandály na podpatku jsou sexy

Ženské nohy a chodidla fascinují mnoho mužů na celém světě. Někteří se tím vůbec netají, jiní se tím příliš nechlubí v obavě z nařčení z fetišismu, ovšem ve skutečnosti je fetišismus vázán výhradně na nějaký hmotný předmět či část těla bez ohledu na osobnost, které patří. Jestliže muži milují svou partnerku a líbí se jim její postava, ňadra, boky i nohy, není na tom vůbec nic patologického.

svatební střevíce

Krása ženských nohou vynikne zejména tehdy, jsou-li vysportované a přiměřeně svalnaté. Tehdy jsou na nich fascinující všechna zaoblení a božské souměrné tvary. Ještě více ji podpoříte v okamžiku, kdy namísto plochých podrážek domácí obuvi obléknete boty na podpatku. Nemusí být nutně příliš vysoký, postačí, pokud zvedne patu do výšky a dá vyniknout kráse kotníku a zvýrazněného nártu. Tehdy se (nejen) muži nemohou na tu nádheru doslova vynadívat.

Posílení svalstva lýtek

Výhodou letních sandálů na podpatku je i fakt, že chůze v takovéto obuvi výrazně posiluje svalové partie dolních končetin, především lýtek. Jestliže to s obouváním do bot na vyšších podpatcích nepřeháníte, namísto křečových žil budou vaše lýtka naprosto dokonalá.

ženské nohy v sandálech

Kam si sandály na podpatku vzít

Kancelář – dokážete si představit okouzlující sekretářku v žabkách, domácích papučích s bambulkou nebo dokonce v důchodkách? Sandály na podpatku, kde vyniknou dlouhé prsty s upravenými nehty, oblé narůžovělé paty a vysoký nárt, do kanceláře rozhodně patří.

Taneční, plesy, svatby, promoce, večírky – při těchto příležitostech se k večerním toaletám a společenským šatům obuv na vyšších podpatcích hodí snad jako jediný typ obutí.

Rande – některé ženy dávají přednost sportovnímu stylu, jiné si potrpí na svou vizáž v elegantním duchu. Pokud se řadíte spíše do té druhé kategorie, namísto tenisek a riflových tříčtvrtečních kalhot běžte na rande v ležérních krémových kalhotách, slušivé halence a střevících na podpatku. Dojem tím uděláte možná ještě víc, než u sportovně laděné garderóby.