Produkty

Fólie na autosklo plní více funkcí, než jen tu estetickou

Tmavé fólie na sklech automobilů mohou budit zdání, že jde výhradně o módní záležitost, kde hraje důležitou roli zejména vzhled. Pravdou je, že některá vozidla tím získají zajímavý ráz a možná jim to přinese více atraktivity i v samotném městském provozu, jenže vzhled není zdaleka jediný důvod, proč i takovou fólii na auto pořídit.

parkování vozidel

Sklo se vám nevysype do bot – možná se to bude zdát jako hloupost, ale v případě nehody je vysypávání autoskla provázeno nepříjemnostmi typu skleněných úlomků za výstřihem, v kalhotách a v botách. Sklo je sice již ve výrobě koncipováno tak, aby nikoho při rozbití nepořezalo, ale koncentrace úlomků pod oblečením nepříjemně škrábe a svědí a celou situaci při nehodě zbytečně komplikuje. Fólie na auto v Brně autofields.cz při autonehodě naopak sklo přidrží, takže se nikam sypat nebude.

centrální parkoviště

Problém se soukromím – když se vypravíte na nákup do supermarketu a zaparkujete na centrálním parkovišti, obklopí vás desítky, možná stovky aut. V takovém prostředí se zlodějům a podobným individuím snadno vyhledává vhodný objekt k loupeži. Rozbité boční okénko vás pak při návratu z obchodu nepříjemně překvapí, a nejen to, zjistíte, že z auta zmizela celá řada dalších věcí. Máte-li ovšem na sklech tmavou fólii, jednak zloděj dovnitř neuvidí, takže netuší, co je uvnitř, a zároveň si také nemůže být jist, zda v autě náhodou stále někdo nesedí. Takový pokus o vloupání jej bude mrzet, protože jej můžete skrze fólii vyfotit, zavolat policii anebo přímo zasáhnout osobně, a pokud sedíte v autě ve dvou, dva chlapi na jednoho zloděje bývají v převaze a pro něho to může pak znamenat i trest odnětí svobody.

Snížení teploty v autě – parkování před obchodními domy komplikuje i ostré letní slunce, tehdy je pobyt v autě velmi nepříjemný kvůli rychle rostoucí teplotě v jeho kabině, ovšem s fólií lze teplotu v autě udržet v rozumných mezích.