Produkty

Estetika dovnitř i ven

Květin je na světě obrovské množství. Rostou po celém světě. Můžete najít roztodivné tvary i velice netradiční barvy. Pokud jste milovník květin, určitě jich doma máte hned několik. Pěstování květin patří mezi jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších koníčků vůbec. Člověk by řekl že to bude ten levnější koníček, ale opak je pravdou. Kdo začne s pěstováním květin, ten jich pak většinou nemá nikdy dost. Výjimkou nejsou ani případy, kdy to u lidí vypadá jako v džungli. Někteří mají zkrátka květiny velice rádi a podřídí jim i své bydlení.

umělé květiny

Pěstování květin má celou řadu benefitů. Pokud nemáte zahradu a jste odkázaní na pěstování v květináčích, určitě vám neuniklo, že při větším počtu květin v interiéru se zvyšuje vlhkost vzduchu, což ocení hlavně alergici na prach. Vlhčí vzduch se lépe dýchá, ale je potřeba pořádně větrat, aby nezačaly vlhnout zdi. Ne všude ale mohou květiny být a jsou místa, kde neporoste žádná.

Typické je to pro místnosti bez oken
Okna máme v každé místnosti, tedy alespoň by to tak mělo být. Výjimkou můžou být různé komory nebo i koupelny či kuchyně, záleží vždy na možnostech a dispozici celého bytu a domu. Většina prostoru by ale měla být osvětlená přirozeným denním světlem, a to i právě z toho důvodu, aby se u vás líbilo květinám.

květiny váza

Pokud nemáte denní světlo třeba v koupelně, ale líbí se vám představu vysokého fíkusu u vaší volně stojící vany, mohou to vyřešit umělé květiny Lepaso. Dají se sehnat po jednotlivých květinách a ty se hodí k výrobě dekorací nebo jen tak do vázy. Další druh umělých květin jsou květiny v květináčích a ty se dají sehnat v podstatě v jakémkoliv provedení. Budou hezké i v místnosti bez denního světla a nemusí se zalévat, což ale pro nadšence do květin není problém. Stačí občas utřít listy od prachu a umělá květina bude hezká velice dlouho.