Business

Budování nového domu

Rozsáhlé práce

Postavit si svůj vlastní dům má rozhodně sv výhody a je to snem mnoha lidí. Můžete si torzo vše udělat podle sebe tak, aby nemovitost měla ideální rozměry, rozmístění místnosti a nic v ní nechybělo. Trochu jsme omezení statikou a s tím souvisejícími fyzikálními zákony, takže projektant musí dbát také na to, aby stavba něco vydržela.

moderní dům

Právě projekt je důležitý. Stojí sice nějaké peníze, ale následně podle něj bude probíhat stavba a před tím schvalovací proces. Je zapotřebí začít s dostatečným předstihem, protože on nějakou dobu trvá, než si vyjádřit stavební úřad s získáme všechna potřebná povolení. Během toho můžou stavební materiály a další věci podražit, takže je lepší se připravit na nějaké výdaje navíc. Musíme proto v tomto období počítat s tím, že to pro nás bude finančně náročné. Do takového projektu se tedy pouštíme v případě, že máme našetřený dostatek peněz s stabilní dostačující příjem.

Přípojky

Abyste mohli spokojeně bydlet, tak jistě potřebujete napojení na inženýrské sítě. Když se zaměříme na vodu, tak je to složitější, protože budeme muset kopat mimo náš pozemek, a to jak přípojku, tak odpad, abychom nemuseli řešit co s použitou vodou. Právě kvůli tomu, že budeme kopat na pozemku pravděpodobně obce, a navíc musí musíme podepsat smlouvu, abychom mohli vodivost využívat, tak musíme mít dobrý projekt, aby vše proběhlo hladce a bez potíží. Cena projektu vodovodní přípojky záleží na druhu nemovitosti, ovšem zde si můžete být jisti, že za své peníze dostanete adekvátně odvedenou práci. Projekt bude splňovat všechny náležitosti a předpisy, takže se skutečně není čeho obávat.

hydrant na ulici

Prvotní konzultace je nezávazná a ještě k tomu zdarma, takže s ní rozhodně nemáte co ztratit. Na webu naleznete jejich adresu, kdybyste měli zájem o osobní konzultaci, kde můžete probrat Vaši situaci.