Muži

Někdy je potřeba brát muže s rezervou

Pokud by si měla žena něco uvědomit, je to to, že muže je někdy potřeba brát s rezervou. Proč? Protože zejména muži jsou schopni říct tolik věcí, které ve výsledku nemyslí tak, jak to řekli. Kolikrát je dokonce i mrzí to, co řekli, jen vám to nikdy nepřiznají. Mnoho mužů se tváří, jak nejsou drsní, ale ve výsledku je to tak, že se kolikrát sami užírají tím, co řekli nebo co naopak neřekli a říct měli. Jestliže se vám někdy stane, že vám nějaký muž řekne něco, co rozhodně nebude hezké, neberte si to příliš osobně a to ať už daný muž řekl cokoliv. Je možné, že to nemyslel tak, jak to řekl a řekl to jen proto, že byl natolik naštvaný, že z něj slova jen lítala.

muž a tvář

Zejména při hádce může nejen muž, ale i žena říct tolik věcí že toho na konec oba litují a dojde dokonce k tomu, že se jeden druhému omluví.

Zejména muži mají tendenci říkat ženě věci, které nejsou zrovna milé a to při hádce. Muži si kolikrát myslí, že oni jsou těmi, na které každá žena poletí a když jejich žena už o ně nebude mít zájem, nebudou mít problém najít si ženu jinou a to během pár dní. Ve výsledku by se ale mohl takový muž divit, protože by to mohlo dopadnout tak, že by žádná o daného muže ani nezavadila.

Každý z nás by si měl dávat pozor na to, co říkáme, ale i na to, co neříkáme, protože toho opravdu v mnohých případech můžeme litovat.

koupající se muž

Berte proto zejména muže s rezervou, protože zejména ti jsou kolikrát schopni ze sebe udělat největší chudáčky a to i přesto, že oni jsou těmi, kteří za danou hádku můžou, protože oni jsou těmi, kteří řekli něco, co říkat úplně neměli nebo když už to chtěli říct, tak to měli říct slušně.

S některými muži není život rozhodně jednoduchý a je mnoho žen, které něco takového moc dobře vědí, jelikož už něco takového zažily. Skutečně je potřeba dávat pozor na to, co člověk vypouští z úst, aby to nedopadlo tak, že toho bude litovat ještě další dny.