Muži

Muži a náladovost z práce

Co si myslíte o mužích? Muži jsou velmi zajímavý tvorové, protože dokážou být jednu chvíli milý, pak zase víc protivní. Jejich chybou je také jejich náladovost, kterou často mají. Pokud chlapi o sobě tvrdí, že nejsou náladový, tak kecají, protože často se to otočí proti nám ženám. Muži totiž náladovost často převedou na nás, že my ženy jsme náladové, a né oni. Muži jsou ale také náladový, to vím 100 %, a hlavně nikdo není dokonalý. Muži jsou i mnohem víc hluční, protože se často stává, že si ani kolikrát neuvědomí, že na svoji partnerku, manželku zvedly trochu hlas, aniž by si to přitom uvědomily.

Žena

Některý chlap v práci má třeba hektický den a neustále buzeruje svoje kolegy, protože on je vedoucí a potřebuje stihnout práci, která není dokončena. Takový muž vedoucí prostě občas zařve i na svoji partnerku, která se ho sama doma vyděsí. Nebojte, muži si to uvědomí, ale až už ten svůj hlas zvýší. Pokud je partner ohleduplný, jistě se Vám i omluví a sdělí Vám, že měl hektický den v práci. My ženy si s tím lámeme doma hlavu ještě alespoň pět hodin, než jeho omluvu přijmeme, ale vždycky to svému miláčkovi odpustíme i kdyby nám to mělo trvat několik dní.

Muž a žena

Muži je dobré ještě vždy říct, že nás to mrzelo, že na nás zvýšil hlas, ale že chápeme, že toho měl v práci hodně. Prostě takové krásné promluvení do duše je skvělé pro nás pro oba, protože si to uvědomíme a třeba se to už nebude opakovat. Chlapům se vždy musí říct, co nás ženy trápí, protože pak by si z nás mohly udělat holubník a to nechceme. Proto vždy musíme říkat to, co jak cítíme a žádné výmluvy a vyhýbání se konverzacím. A i když náš miláček bude unavený, vždy si musí najít alespoň pět minut, aby nás vyslechl. Tím nám udělá radost a zároveň se příště už bude ovládat, pokud se nás nějakým způsobem dotkl a sáhl až na naše srdce, které žena často má od muže, který na ní zvýší hlas velmi zranitelné.