Business

Zahrát si volejbal můžete až po rezervaci sportoviště


Když některý subjekt, například město nebo soukromý provozovatel vybuduje sportovní halu, ve které se budou na palubovce provozovat míčové sporty, dostane se zpočátku do situace, ve které se bude rozhodovat, jakým způsobem sportoviště otevřít pro veřejnost. Ono je totiž velmi snadné přestřihnout v den slavnostního otevření pásku a vpustit dovnitř desítky zájemců o aktivní sportování, jenže jakmile se lidé nahrnou dovnitř, nemůže to tu probíhat jako v tržnici s prodejem zeleniny, kde se lidé řadí do fronty a postupně nakupují okurky a rajčata – tady se musí postupovat jinak – organizovaně.

sportovní hala

Sportoviště mohou provozovat jen ti, co se k této činnosti zarezervovali předem, jinak tu bude docházet ke střetům a dohadům, kdo má vlastně právo v danou hodinu hrát basket nebo volejbal. Otázkou pak zůstává, jakou formu rezervace zvolit.

Telefonicky – toto je sice teoreticky možné, ale musel by někdo ve sportovní hale neustále zvedat telefon, ale co když si budete chtít zarezervovat sportoviště v noci, protože v době, kdy někdo zvedá rezervační telefon, jste v zaměstnání a nemáte jindy čas?

koš na basket

Přehled o aktuální situaci – další problém vzniká ve chvíli, kdy jako klient potřebujete vědět, zda je v daný den sportovní hala volná. Neustálé telefonické dotazy lidí by natolik zahltily infolinku, že by nakonec bylo nutné zřídit v hale pracoviště pro pět až deset telefonních operátorů, a to by bylo nesmírně drahé. Mnohem jednodušší je online rezervační systém https://fitness-rezervace.cz/.

Rezervační systém – necháte si zhotovit model rezervačního systému na klíč podle vašich požadavků, a to tak, aby byl dostupný 24 hodin denně každému přes Internet, a jakákoli změna se ihned projeví v databázi, takže všichni potenciální zájemci kdykoli uvidí aktuální stav. Rezervace sportoviště bude jednoduchá a přehledná pro každého, včetně samotného provozovatele.