Bydlení

Spolehnutí v rodině


Jak byste si přáli bydlet? Chtěli byste mít takové bydlení, jaké máte a nebo byste ho chtěli zlepšit? Mnoho lidí stále opakuje a myslí si, že když mají jiné bydlení, tak prý udělají dobře, protože mnoho lidí už vždycky většinou touží po takovém bydlení, které nemohou mít. Samozřejmě, že bych také chtěla mít jiné bydlení. Nějaké takové bohatší. Já jsem totiž vyrůstala v takových nepěkných a neblahých podmínkách. Myslím si, že pro takové bydlení by se snad nehodilo nic.

Máte také přání ohledně bydlení?

A divím se, že tÅ™eba sociálka také nÄ›co neudÄ›lala, když vidÄ›la v jakých podmínkách žijí malé dÄ›ti. Bylo to opravdu hrozné. Proto jsem ráda, když se nás potom do péÄe vzala naÅ¡e babiÄka. BabiÄka s dÄ›deÄkem. Takže jsme byli rádi, že už máme se sourozenci jiné bydlení. Uznávám, že pro zaÄátek to byl opravdu hodnÄ› složité a nároÄné. Protože my jako dÄ›ti jsme stále byly ulplé na matce a na otci, jenomže pozdÄ›ji asi za dva roky jsme pochopili, že matka se u nás tak dobÅ™e nestarala, tak jak by mÄ›la. Bydlení s ní nebylo vůbec radostné a nebylo to Å¡Å¥astné. Takže jsem opravdu ráda, že mám nové bydlení, takové nové bydlení u prarodiÄů. Takovéhle bydlení jsem si vždycky přála.

Domov je krásným místem.

Zadám několik rodin, které mají opravdu veselé a krásné bydlení, ale u některých rodin to vůbec není. Je mi to opravdu hodně líto, protože bych si přála, aby všechny rodiny, a to hlavně malé děti, měly takovou milující rodinu, jakou si zaslouží. Bohužel ale v některých rodinách to není jako, například v té mé rodině. Moje rodina je spíše taková, že spíše každý si hledí sám sebe. Mě tohle vždycky chybělo? Chtěla jsem, vám bych také měla někoho, na koho se mohu spolehnout a nebo na koho se obrátit, když jsem smutná a nebo potřebuji pomoc. Nicméně, abych se vrátila k bydlení. Těší mě, že dnešní lidé mají opravdu na výběr. Můžete si vybrat, v jakém prostředí budete žít anebo v jaké lokalitě. Dříve takovéhle možnosti vůbec nebyly.