Produkty

Šetrné balení


Jistě se vám už taky někdy stalo, že jste potřebovali odeslat nějakou věc, která je chatrná anebo křehká. Kolikrát se mi už tohle stalo a já jsem to vždycky jenom zabalila do novin a doufala jsem, že to adresátovi přijde vždycky v pohodě. Udělala jsem ho takhle několikrát a už se mi dvakrát bohužel stalo, že se tam jedna váza rozbila. A opravdu hodně mě to mrzelo, protože to byla taková stará váza, která měla hodnotu patnáct tisíc korun. Takže jsem byla z toho velice nešťastná, že se mi zboží v krabice při doručování zásilky rozbilo. Ani jsem nevěděla, co mám dělat, protože to byla samozřejmě moje chyba, že jsem měla zboží nekvalitní zabalené.

Jsou i zlaté folie.

A od té doby si už dávám pozor, do čeho starožitnosti anebo velice křehké zboží balím. proto jsem se podívala raději na webové stránky 2pack.cz, kde najdu různé fólie anebo bublinkové fólie. Takže pokud třeba potřebujete tablet křehké zboží anebo zajistit, aby se třeba dostalo k adresátovi opravdu v bezpečí a v neporušené formě, tak se vám opravdu hodí mít oblíbenou ochrannou fólii. Bude se vám hodit opravdu bublinková fólie, protože ochrání zboží před jakýmkoliv poškození. Na bublinkovou fólii se můžete vždycky spolehnout, protože se tam nacházejí bublinky. A druhá strana je samozřejmě hladká.

Folie se při balení vyplatí.

Bublinková folie je taky opravdu lehká a odolná, takže se velice často používá při přepravy křehkého zboží anebo k ochraně různých povrchů. Je taky samozřejmě recyklovatelná a má i skvělou izolační schopnost, používají ji taky hodně lidé, kteří potřebují zabalit nějaké věci, které nesmí promrznout. A jak posíláte například balíky vy? využíváte různé přepravní společnosti? věřte mi, že ale vždycky dbejte na to, abyste měli skvěle zabalenou zásilku, aby vám přišla domů vždycky v pohodě, aby bylo vždycky všechno v pořádku. Bublinková folie se u vás neztratí.