Produkty

Prodáváme průlezky, skluzavky, dřevěné domečky na dětská hřiště‘

Dynamika detskahriste.cz: znáte to – máte doma kupu malých dětí, nebo stačí kolikrát klidně i jedno a v případě deštivého a ošklivého počasí máte někdy pocit, že skončíte brzy v blázinci. Nevíte už jak byste své dítě zabavili. Kreslili jste s ním, hráli jste si s ním, ale potřebovali byste ho někam vyvětrat. V případě, kdy je krásné a svítí sluníčko, nejlepším místem je dětské hřiště kde se vaše dítko vyřádí a vy si alespoň na chvíli můžete sednout na lavičku a odpočinout. My momentálně nemáme co nabídnout rodičům, ale tento článek je určený pro všechny, kteří sestavují dětská hřiště čímž pomohou právě vám rodičům.

dětské hřiště

Takže ať už tento článek čte kdokoli- někdo kdo má sestavování a uspořádání různých věcí na dětské hřiště na starost, nebo i vy rodiče, kteří můžete například zkontaktovat město, starostu, nebo kohokoli z vašeho města, či vesnice v případě, že se vám nějaká průlezka, nebo cokoli jiného co by se vám pro vaše děti líbilo, můžete kohokoli odkázat, nebo mu třeba na email poslat odkaz na tuto stránku s prosbou, zda by tuto,,průlezku“ nechtěl objednat a na dětské hřiště dát!

kolotoč

Co vám můžeme nabídnout?
Nabízíme rotující dětské hřiště je spíše už pro starší děti. Je skvělým doplňkem například na školní hřiště, do parků, k restauracím, nebo penziónům. Dítě na něm trénuje svoji rovnováhu, rozvíjejí své motorické a balanční schopnosti. Je určena pro děti od 10 do
16 let. Pro menší děti nabízíme rotující dětské hřiště – Rota Rock. Je to plošina s pružinami, opět se na ní trénuje rovnováha. Nicméně menší děti musí být pod dohledem rodičů!! Určena je pro děti od 6-14 let. Mrkněte se i na další naše nabídky – nabízíme i dětské hřiště do zahrady vyrobené především ze dřeva a ty jsou opravdu i na pohled krásné! A teď pozor! To jen tak někde nenajdete! Nabízíme i dětské hřiště pro handicapované, který je vhodný zejména i pro děti na vozíčku!