Produkty

Přestaňte kouřit


Kouření je něco, co vážně škodí vašemu zdraví. Nemělo by to být něco, co by patřilo do vašeho života. Ale na světě je miliony lidí, kteří jsou na kouření závislí. Odvyknout si od kouření je velmi obtížné. Ze začátku vám bude připadat, že to nemůžete zvládnout, ale pokud vytrváte, vaše tělo si nakonec odvykne od zákeřného nikotinu a váš mozek přestane vyžadovat každodenní cigaretu.

Co vám může pomoci s odvykáním kouření?

kouření

Nikotinové náplasti

Prvním krokem, který vám může pomoci, jsou nikotinové náplasti. Nikotinové náplasti fungují velmi jednoduše. Nalepíte si je na tělo a náplasti vám budou postupně do těla dodávat nikotin, ovšem bez škodlivých dalších látek, které vám přináší kouření.

Najděte svou motivaci

Bez motivace skončit s kouřením nezvládnete. Potřebujete svůj důvod. Proto se zamyslete, proč chcete opravdu přestat kouřit? Může to být s finančních důvodů, zdravotních důvodů, nebo abyste chránili rodinu před pasivním kouřením. Tento důvod skončit vás bude doprovázet po celou dobu vaší cesty.

Vaping

Vaping je kouření elektronických cigaret. Elektronické cigarety sice nejsou tou nejzdravější variantou, nicméně jsou méně škodlivé než kouření cigaret. Do náplní elektronických cigaret si můžete nastavit, kolik chcete nikotinu, což vám pomůže s tím, abyste přestali postupně kouřit.

kouření

Léky na předpis

Léky, které vám předepíše váš doktor, vám mohou pomoci snížit chutě na cigarety a také způsobí, že pro vás budou cigarety méně uspokojující. Mohou vám také pomoci snížit abstinenční příznaky a pomoci s psychickými stavy, jako jsou úzkosti, které bývají často spojovány s procesem odvykáním kouření.

Podpora blízkých

Proces odvykání kouření je obtížný. Je důležité, abyste kolem sebe měli lidi, kteří vám pomohou abyste to všechno zvládli. Mohou vás povzbuzovat, především v situacích, kdy budete mít neodolatelnou chuť si zapálit. Podpora je zkrátka důležitá.