Produkty

Móda pro muže a ženy


Mám moc ráda krásné oblečení. A nejvíce dbám na to, aby moje oblečení bylo v první řadě opravdu hodně kvalitní. Samozřejmě, že mám také své oblíbené barvy, ale pro mě je opravdu prvořadá kvalita. Nechtěla bych, abych si pořídila některé tričko a potom třeba během několika vyprání by bylo celé žmolkovité anebo by ztratilo svou velikost anebo tvar. Věřte mi, že i třeba z velikosti XL se vám tričko může snížit o celé dvě velikosti. Věřte mi, že mě se tohle už dvakrát stalo. Možná to ale byla moje chyba, protože jsem měla kašmírový svetr a bohužel, jak jsem ho vyprala s ručníky, úplně jsem si nevšimla, že tam mám také svetr a prala jsem to na šedesát stupňů.

Mám ráda sportovní módu.

Samozřejmě, že svetr se zmenšil asi o pět anebo o šest velikostí. Na druhou stranu jsem ale ráda, že existuje také taková móda, která je unisexová, jako například tričko unisex T160. Tričko unisex T160 Promotextile je opravdu krásné, má vysokou kvalitu, a navíc materiál je opravdu velice příjemný. Takže když třeba v tomto tričku unisex T160 budete sportovat, tak se nemusíte bát, že se v tomhle tričku budete potit. Tohle tričko mám opravdu hodně oblíbené. A aby toho nebylo málo, tak od této značky mám další dvě trička. Jsem s nimi opravdu maximálně spokojená, každý mi je chválí. Samozřejmě, že v tričku unisex v T160 nemusíte pouze jenom sportovat. Toto tričko mám také na doma.

Kamarádka má barevné tričko.

Třeba když uklízím anebo když jedu na kole, třeba ke kamarádce. Takováto trička se opravdu hodí, navíc je to unisex a to znamená, že tohle tričko může nosit, jak žena, tak samozřejmě také muž. Můj partner má úplně stejné tričko, akorát jsme si tyto trička pořídili v jiné barvě, ale také jsme si řekli, že bude opravdu veliká sranda, že když pojedeme na kole a budeme mít stejné tričko. Proto jsme si právě pořídili bílé unisex tričko. A podle mého názoru se vám také bude líbit. Mnoho lidí, kteří hlavně sportují, tak dávají přednost v první řadě také kvalitě a potom třeba například vzoru. Tady u tohoto trička se nemusíte bát, protože je také moderní a má špičkové šití a také design.