Business

Bydlete u moře

Určitě nikomu neuniklo, že ceny za nemovitosti v České republice vyletěly neuvěřitelně vysoko. Je prakticky nemožné koupit hezkou nemovitost na dobrém místě za slušné peníze, a už je i velmi těžké sehnat hypotéku na koupi takové nemovitosti. Bydlení zdražilo natolik, že lidé zase bydlí se spolubydlícími, jako tomu bylo před více než 20 lety. Tehdy to bylo běžné, ale v dnešní době by návrat takového trendu čekal jen málokdo. Nicméně se tak bohužel stalo a je potřeba se s tím vypořádat, protože všichni potřebují a chtějí bydlet, a nejlépe tak, aby se za svoje bydlení nemuseli stydět.

bankovky eura

Oproti tomu se zvýšila poptávka po zahraničních nemovitostech. Někteří lidé vyměňují svoje bydlení za to u moře, protože chtějí žít na pláži nebo kousek od ní. Nemovitosti jsou zde za poměrně stejné ceny, a byt u moře můžete mít za podobnou cenu, jako byt někde v okresním městě. A pro řadu lidí je právě srovnatelná cena největším lákadlem k tomu, aby se sem trvale přestěhovali.

chorvatsko dubrovnik

Zajímá vás, jaké jsou nemovitosti Chorvatsko na prodej? Staví se zde nové apartmánové domy přímo u moře, kde najdete několik moderních bytů. Právě byty jsou pro mnoho lidí příjemnější než domy, protože se snáz udržují a jejich plocha je natolik velká, že postačuje jak k prožití dovolené, tak k trvalému žití. Byty jsou kousek od pláže, proto jsou většinou hned pryč. Prohlédněte si aktuální výstavbu online, ale s případnou koupí příliš neotálejte, protože je o ně opravdu velký zájem. Bývají prodané ještě před dokončením stavby, a byla by škoda si nekoupit ten svůj jen proto, že jste zrovna zapomněli.

Kromě toho že se sem můžete trvale přestěhovat je koupě apartmánu skvělá investice, díky které si můžete vybudovat pasivní příjem. Stačí byt pronajímat turistům a pravidelné platby se stanou vítaným přilepšením vašeho rozpočtu.